Přečtěte si recenze, ve kterých naši klienti popisují práci společnosti PALOKSTAV. Zjistěte, co si myslí o stavbě, renovaci, práci našich řemeslníků a konečném výsledku.

Mgr. Květa Vrzáčková

Stavební společnost pana Ruslana Paloka pro mne rekonstruovala byt 3+1 na Nových Butovicích.

Z rekonstrukce jsem měla samozřejmě velké obavy, ale volba této firmy se ukázala jako to nejlepší, co jsem mohla udělat. Pan Ruslan je přesný jako švýcarské hodinky (schůzky, termíny, plánování). Ukázalo se to už při výběru stavařských firem. Byl jediný ze šesti stavařů, který přišel na schůzku na minutu přesně.

Své práci rozumí a dokáže rychle a přesně řešit a vyřešit všechny běžné i nečekané problémy, které se při rekonstrukci objeví. A oni se objeví! Nejde-li něco podle plánu, hledá příčinu a následně co nejekonomičtější, ale zároveň nejkvalitnější řešení pro zákazníka. Má skvělé (a realizovatelné) nápady, co se týče budoucího komfortu užívání bytu pro jeho uživatele. Prostě u práce přemýšlí. Neslibuje nic, co nemůže splnit. Zákazníkovi se snaží maximálně vyjít vstříc. Cena služeb je zcela férová.

Jeho firma odvedla u nás v bytě naprosto skvělou práci, do nejmenších detailů. Předčilo to má očekávání.

Doporučuji ho tedy všude, kudy chodím, a nazvala jsem ho naším „stavebním andělem“.

Olga Alypova

Zdravím všechny!

Chci se podělit svými zkušenostmi ze spoluprace se společností Palokstav s.r.o. a osobně s jejím ředitelem (majitelem) Ruslanem Palokem.

Konečně se můj byt usmívá) a to díky Ruslanově pozorné, odpovědné a velmi kvalitní práci.

Měla jsem dvě dramatické zkušenosti s najímáním stavebních firem, bylo to hrozné (nakřivo, zkažený materiál, … Jedním slovem, moje slzy, nervy a ztráta peněz).

Bylo mi doporučeno obrátit se na Ruslana prý jde o nejlepšího obkladače v Praze (i mimo ni). Ukázalo se však, že se jedná o muže se zlatýma rukama! Ve stavebnictví může dělat naprosto všechno!

Měla jsem vlastní představu o rekonstrukci, ale jeho konstruktivní a designové návrhy byly tak dobré, pohodlné, moderní, že jsem ráda souhlasila a vůbec toho nelituji.

Ruslan se dobře vyzná v klasických i moderních materiálech a technologiích, elektroinstalaci, sádrokartonových konstrukcích, dlažbách a podlahových krytinách, …. Všechna přání zákazníka byla započítána od A do Z a byla splněna firmou včas (dokonce o 2 dny dříve).

Dobrá práce! Děkuji mnohokrát!

Přeji vám úspěchu ve vývoji a vděčné zákazníky!

Vrzáčkovi

Děkujeme za perfektní provedení rekonstrukce bytu, solidní jednání a nápadité a profesionální řešení všech problémů, které se v průběhu realizace vyskytly.

Remir

Profesionální práce ! Rychlé, čisté a kvalitní!

Tým práce Ruslana je to nejlepší, co jsem zatím v Praze našel!

Potřeboval jsem opravit zdi, které byly úplně zničené, vyrovnat 115 m² podlahy a položit lino.

Udělali veškerou práci za 2 týdny a nechali místo dokonale čisté a vymalované. Když jsem viděl tak dobrou práci, tak jsem si objednal nový elektrický systém a vymalování dveří, abychom mohli místo ještě více vylepšit. Krása! Po ukončení prací bylo možné na místě žít a pracovat jakoby to bylo vždycky takové.

Také vztahy s Ruslanem a jeho pracovníky byly od začátku velmi dobré a férové. Cena je nejlepší, jakou v Praze najdete a kvalita také. Rozhodně doporučuji!

Radim a Libuše Krausovi

Firma Palokstav nám prováděla kompletní rekonstrukci bytu. Původně vybydlený byt se změnil v moderní a útulné bydlení. Velmi oceňujeme provedenou kvalitu, dodržení termínů a také udržení dobrých vztahů se sousedy, což u rekonstrukcí bytového jádra je vždy složité. Pan Ruslan dokázal zorganizovat a ohlídat i všechny subdodávky, čímž nám ušetřil mnoho času a nervů. Velmi jsme ocenili i konzultace ohledně aktuálních trendů v realizaci bydlení – a to i s důrazem na cenovou efektivitu.

Firmu Palokstav bychom rozhodně doporučili.